EĞİTİM
Giriş Tarihi : 14-04-2022 15:39   Güncelleme : 14-04-2022 16:01

No Borders KA201 Erasmus Projesinin 2. Yönetim toplantısı Anamur’da yapılıyor.

No Borders KA201 Erasmus Projesinin 2. Yönetim toplantısı Anamur’da yapılıyor.

Anamur İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün ortak olduğu No Borders KA201 Erasmus Projesinin 2. Yönetim toplantısı Anamur’da yapılıyor.

 

Proje kapsamında  Letonya koordinatörlüğünde, Romanya, Romanya, Norveç, Çekya, Türkiye'den Anamur’a gelen öğretmenler Anamur Kaymakamı Bilal Bozdemir’i ve Belediye Başkanı Hidayet Kılınç’ı makamlarında ziyaret ettiler.

 

Letonya koordinatörlüğünde, Romanya, Norveç, Çekya, Türkiye'den Anamur İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün ortak olduğu No Borders KA201 Erasmus projesinin 2.yönetim toplantısı 12-14 Nisan tarihleri arasında Anamur’da yapılıyor.

 

Projenin amacı öğretmenlerin ürettiği interaktif içeriklerle okul öncesi dönemde İngilizce öğretmektir. Letonya dan okul müdüresi ve 2 öğretmen, Romanya dan 3 öğretmen, Çekya’dan 2 öğretmen toplantıya katıldı. Norveç covid nedeniyle toplantıya katılmadı.

Proje kapsamında Anamur’a gelen öğretmenler, Milli Eğitim Müdürü İlyas Mercan’ı makamında ziyaret ettiler. Daha sonra Milli Eğitim Müdürü ile birlikte ilçe Kaymakamı Bilal Bozdemir’i ve Belediye Başkanı Hidayet Kılınç’ı ziyaret eden öğretmenlere Başkan Kılınç  Anamur hatırası olan hediyelerde bulundu.

İbrahim POLATİbrahim POLAT