GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-04-2022 15:23   Güncelleme : 22-04-2022 15:46

23 Nisan’da Kaymakam Bozdemir Koltuğunu Minik Öğrenciye Devretti..

23 Nisan’da Kaymakam Bozdemir Koltuğunu Minik Öğrenciye Devretti..

Anamur Kaymakamı Bilal Bozdemir, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla koltuğunu kendisini ziyaret eden Akdeniz İlkokulu öğrencilerinden Ahmet Tuğra Yıldız’a  bıraktı.

 

Anamur Kaymakamı Bilal Bozdemir, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında, Anamur Akdeniz  İlkokulu’nda öğretim gören öğrencilere koltuğunu devretti. Okul müdürü Mesut Gündoğdu ile birlikte gelen ilkokul öğrencilerinin heyecanı gözlerinden okundu. Kaymakamlık koltuğuna oturan Ahmet Tuğra Yıldız, kısa sürede olsa Kaymakam olmanın heyecanı yaşadı. Günübirlik Kaymakam Ahmet Tuğra Yıldız’ın ilk isteği Emniyet müdüründen okul giriş çıkış saatlerinde ve çocuk parklarının çevresinde emniyet güçleri tarafından güvenliğin artırılması oldu.

 

Kaymakamlık makamında oturan Ahmet Tuğra Yıldız’a arkadaşları eşlik ederken, Kaymakam Bozdemir ve öğrenciler arasında Anamur ile ilgili öğrencilerin istekleri konuşuldu.

 

Ziyaretin ardından Kaymakam Bilal Bozdemir, tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayarak, öğrencilere hediyeler vererek teşekkür etti.

 

İbrahim POLATİbrahim POLAT