SİYASET
Giriş Tarihi : 16-05-2022 18:35

Kahvecioğlu, İlk Seçimde Birinci Partiyiz dedi..

Kahvecioğlu, İlk Seçimde Birinci Partiyiz dedi..

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener iki günlük Karaman ziyaretinde bir çok temaslarda bulundu.

 

Akşener, Karaman ziyareti kapsamında Mut ve Ermenek ilçelerinde ziyaret ve temaslarda bulundu. Ermenek’te. Türk Dil Bayramı ve 13-14-15 Mayıs 2022 tarihlerinde Motofest etkinliklerine katılan Akşener, Esnaf ziyareti ve  Zeyve Pazarı ziyaretinde bulundu.

 

Akşener, Ermenek Belediyesi’ni ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Ermenek pazarı ve otoparkının temel atma törenine katılan Akşener, aynı bölgede yapımı tamamlanan Mustafa Sonay Gürgen Parkı’nın açılışını gerçekleştirdi.

Akşener, bölgedeki esnafla da bir süre sohbet etti. Akşener mesire alanına giderek, su sporları gösterisini de izledi.

Mersin ve Anamur İYİ Parti ailesi Akşener’i yalnız bırakmadı..

İYİ Parti Mersin il Başkanı Mehmet Dutar, Mersin Milletvekili Behiç Çelik’in de Genel Başkan Akşener’e eşlik ettiği ziyaretlere Anamur’dan İYİ Parti ailesi olarak katılan İYİ Parti Anamur İlçe Başkanı Osman Kahvecioğlu, yönetim kurulu üyeleri ve Partili bir gurup Genel Başkan Akşener’i yalnız bırakmadı.

Kahvecioğlu “İlk Seçimde İYİ Parti Birinci Parti Olacak..!

Ziyaretlerle ilgili bilgi aldığımız İYİ Parti Anamur İlçe Başkanı Osman Kahvecioğlu, ziyaretlerde ve esnaf gezilerinde vatandaşın ilgisinden çok memnun olduklarını ifade ederek, “vatandaş mevcut ekonomik ve sosyal sıkıntılardan bıkmış gözüküyor ve İYİ Parti Genel başkanımız sayın Meral Akşener ve kadrolarını adeta bir kurtarıcı olarak kabullenmiş gözüküyor. Vatandaştan aldığımız elektrik bu yönde ve bu sonuç bizi ziyadesiyle memnun etti.” diyerek, İYİ Partinin ilk seçimde birinci Parti olacağını, bu sonucun vatandaşın ilgisine ve heyecanına da yansıdığını ifade etti.

 

 

İbrahim POLATİbrahim POLAT