SİYASET
Giriş Tarihi : 03-06-2022 12:15   Güncelleme : 03-06-2022 12:43

DP Genel Sekreter Yardımcısı Bilal Özkan Anamur’da İlçe Teşkilatını ve STK’ları Ziyaret Etti..

DP Genel Sekreter Yardımcısı Bilal Özkan Anamur’da İlçe Teşkilatını ve STK’ları Ziyaret Etti..

Demokrat Parti Genel Sekreter Yardımcısı Bilal Özkan Mersin il ve İlçe Teşkilatlarını ziyaret etti.

Geçtiğimiz günlerde DP Genel Başkanı Gültekin Uysal’ın davetiyle Ak Parti’den istifa ederek, Demokrat Partiye katılan ve Genel Sekreter Yardımcılığı görevini üstlenen Özkan İl ve ilçe Teşkilatlarını ziyaret ederek, tanışma ve istişarede bulundu.

Bu kapsamda DP Anamur İlçe Teşkilatını ziyaret eden Genel Sekreter yardımcısı Bilal Özkan’ı İlçe Başkanı Murat Özdemir ve Parti yönetimi karşıladı.

İlçe Başkanı ve yönetimiyle bir süre sohbet eden Özkan, Ülkenin yeniden refaha kavuşması için merkez Sağın yeniden toparlanması gerektiğini ifade ederek, Merkez sağın tek partisi Demokrat Parti olduğu için Genel Başkanım sayın Gültekin Uysal’ın daveti üzerine genel başkanımla yol yürümeye karar verdim.” Dedi.

İlçe teşkilatı ile yaklaşan ilçe kongresi hakkında istişarede bulunan Özkan, Anamur’da bazı Sivil Toplum Kuruluşlarını da ziyaret etti.

Sırası ile Anamur-Bozyazı Ziraat Odası, Anamur Ticaret ve Sanayi Odası, Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi ziyaret ederek, oda başkanları ve yönetimleriyle sohbet etti.

Sivil Toplum Kuruluşlarının önemini vurgulayan Özkan, “STK’ların her türlü sıkıntılarında yanlarında olacağız.” İfadelerini kullandı.

Ziyaretle ilgili bilgi aldığımız DP Anamur İlçe Başkanı Murat Özdemir, “öncelikle, Sayın Genel Başkanım Gültekin Uysal’ın davetine icabet ederek Partimize katılan ve bu gün de bizleri ziyaret ederek istişarede bulunduğumuz Genel Sekreter Yardımcım sayın Bilal Özkan beye çok teşekkür ediyorum.

Geçmişinde ülke yönetiminde destanlar yazan Partimizin yeniden yükselişe geçtiği açıkça gözükmektedir. Milletimizin bize inancı tamdır. İnşallah milletimizin teveccühü ve kıymetli genel başkanımız sayın Gültekin Uysal’ın liderliğinde Partimiz en kısa sürede hak ettiği yere gelecektir.” Dedi.

İbrahim POLATİbrahim POLAT