GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-06-2022 08:57   Güncelleme : 14-06-2022 09:09

Anamur Polisi Teknoloji Bağımlılığı konusunda Öğrencileri bilgilendiriyor..

Anamur Polisi Teknoloji Bağımlılığı konusunda Öğrencileri bilgilendiriyor..

Anamur İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli polis memurları Orçun Düzel ve Ercan Çatal ilçe genelindeki okullarda HAYDİ, KADES ve Teknoloji Bağımlılığı konularında bilgilendirmelerde bulundular.

 

Şükrü Köymen İlkokulu 3 /B Sınıfı öğrenci, veli ve öğretmenleri Ebru Çatal ile Dragon Parkında bir araya gelerek HAYDİ, KADES ve Teknoloji Bağımlılığı konularında faydalı bilgilendirmelerde bulundular.

 

Teknoloji Bağımlılığından nasıl uzak durulmasını anlatarak Teknoloji bağımlılığından uzak durma adına, öğrencilerin beceri ve dikkatlerini geliştiren şekilli balon etkinlikleriyle keyifli zaman geçirmelerine katkıda bulunarak, Türk Polisinin her zaman, her yerde insanlara yardıma hazır olduklarını belirttiler. Sınıf öğretmeni Ebru Çatal sınıfta aktarılan bilgilerin bu şekilde pekiştirilmesinden dolayı mutlu olduğunu dile getirerek kendilerine teşekkür etti.

 

Öğrenci velileri ise polis memurlarının teknolojinin aşırı ve bilinçsiz kullanımının önlemesini önlemek için okullardaki seminer ve bilgilendirmelerini memnuniyetle karşılayarak , polis memurlarına teşekkür ettiler.

İbrahim POLATİbrahim POLAT