SİYASET
Giriş Tarihi : 03-06-2024 13:02

Başkan Deniz Toroslar'da Vatandaşlarla Bir Araya Geldi..

Başkan Deniz Toroslar'da Vatandaşlarla Bir Araya Geldi..

Anamur Belediye Başkanı Durmuş Deniz, Başkan Yardımcıları ve Meclis Üyeleri ile birlikte Kaş, Abanoz ve Halkalı Yaylaları'nda vatandaşlarla bir araya geldi.

Çukurabanoz Mahalle Muhtarı Bekir Gücük ve yaylada bulunan vatandaşlar tarafından karşılanan Başkan Deniz, Anamur Belediyesi tarafından yaylalarda gerçekleştirilen ve planlanan hizmetlerle ilgili vatandaşları bilgilendirdi.

Mahalle muhtarı ve vatandaşların talep ve önerilerini dinleyen Başkan Durmuş Deniz; "Bugün teşekkür etmek amacıyla sizleri ziyaret ettik. Geçtiğimiz yerel seçimlerde sizlerin verdiği destek sayesinde seçimi biz kazandık ancak aslında hiç kimse kaybetmedi. Çünkü aldığımız oya baktığınızda tüm siyasi partilerden ciddi oranda bizleri destekleyen bir seçmen kitlesi olduğunu görürsünüz. Bu nedenle ilçemizdeki siyasi partilere gönül veren tüm vatandaşlarımızın seçimi kazandığını düşünüyoruz. Az önce muhtarımızın taleplerini dinledik. Bizden talep edilen hizmetlerin hemen hepsini yerine getirmişiz. Çöp konteynırı talebini çözmek üzere yeni konteynerler satın aldık, bayramdan önce yaylalarımıza göndereceğiz. Bunun dışında birde asfalt talebi var. Bu sezon belediyemizin mali disiplinini sağlamaya çalıştığımız için asfalt planlamasını gelecek sezon için yaptık. Yaylalarımızın içme suyu sorunu da Mersin Büyükşehir Belediyemiz tarafından çözülmüş durumda.

İnşallah önümüzdeki sezon yaylalarımızdaki asfalt sorunu başta olmak üzere ilçemizin tamamında biriken sorunları tek tek çözeceğiz" dedi.

Yayla ziyaretinde Belediye Başkanı Durmuş Deniz'e Başkan Yardımcıları Necdet Ünal ve Seyfettin Ankay, Meclis Üyeleri Ali Kubilay Erdal, Tekin Mutlu, Aziz Saydam Erdem Şakrucu, Medine Tunç, Sönmez Güçlü, Mehmet Ali Genç, Yusuf Karakuş ve Talat Çelik eşlik etti.

İBRAHİM POLATİBRAHİM POLAT