GENEL
Giriş Tarihi : 27-01-2023 11:29

Başkanı Kılınç Vatandaşın 40 Yıllık Çilesine Son Verdi

Başkanı Kılınç Vatandaşın 40 Yıllık Çilesine Son Verdi

Anamur Belediye başkanı Hidayet Kılınç, Yatağa bağımlı olan ve tedavisi için sürekli hastaneye gitmekte güçlük çeken vatandaşın yol çilesini sona erdirdi.

 Her fırsatta yol medeniyettir ve ilçemizde asfaltsız sera yolunun dahi kalmayacağını ifade eden Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç 40 yıldır yolu olmayan hasta bir vatandaşın imdadına yetişti.

Kalınören Mahallesi Cebel mevkiinde rahatsızlığı nedeni ile uzun süredir yatağa bağımlı olan ve sürekli hastaneye gitmesi gereken Şirvan Aksankar: “Evimizin yolu olmadığından hastaneye gitmekte büyük zorluklar yaşıyorduk, şu anda böyle bir sorunumuz kalmadı. Hasta nakil aracı evimizin önüne kadar girebiliyor, Belediye Başkanımız Hidayet Kılınç’a ve Fen İşleri Müdürlüğüne teşekkür ediyorum.” dedi.

Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç: “ Anamur’umuzun en büyük sorunlarından birisi yol, göreve geldiğimiz günden bu yana ilçe genelinde yol çalışması gerçekleştiriyoruz. Hasta yakınları bizlere ulaştı, biz de tüm imkanlarımızı seferber ederek hastamızın yolunu açtık. Hastamıza acil şifalar diliyor, yolumuzun hayırlı olmasını temenni ediyorum.”dedi.

40 yıldır yollarının olmadığını belirten hasta yakınları ve komşuları uzun yıllardır çözülmeyen yol sorununun çözülmesine dikkat çekerek Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç ve ekibine teşekkür ettiler.

İBRAHİM POLATİBRAHİM POLAT