GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-06-2024 11:11

Anamur-Girne / Girne-Anamur seferlerimiz 12 Haziran’da başlıyor..

Anamur-Girne / Girne-Anamur seferlerimiz 12 Haziran’da başlıyor..

Anamur’dan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetine Sefer yapacak olan Piyale Paşa Deniz Otobüsü, Anamur İskelesinde törenle karşılandı.

Garnizon Komutanı  Albay Taner  Tükel, Belediye Başkanı Durmuş Deniz, Emniyet  Müdürü  Hanifi Umar, Anamur İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Kadir Dölek, Mersin Büyükşehir Anamur, Aydıncık Bozyazı Koordinatörü Erdal Karan, Anamur Ticaret  ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu  Başkanı  Mehmet Tuna ve Yönetim Kurulu  Üyeleri, Meclis Başkanı  İbrahim Çetinkaya,  MEÜ  Anamur Meslek Yüksek Okulu Müdürü Bilge Kan Ercan, AK Parti  İlçe Başkanı Burak Bulut, CHP  İlçe  Yönetim Kurulu Üyeleri, CHP Bozyazı İlçe Başkanı Sevim Binicier,  MHP İlçe Başkanı Av.Mehmet  Yayla, İYİ Parti İlçe  Başkanı  Ethem Ziya Alıçlı, Sivil Toplum Örgütü  Başkanları, İş İnsanları  ve çok sayıda vatandaş tarafından, Anamur’dan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetine Sefer yapacak olan Piyale Paşa Deniz Otobüsünün  kaptanı ve mürettebatı  çiçeklerle  karşılandı. Daha sonra Bozyazı ilçesine kadar kısa bir tur yapıldı.

SFERLER 12 HAZİRANDA BAŞLIYOR

Anamur’dan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetine Seferlerinin tarihleri  de netleşti.

Yapılan açıklamaya göre;

12 Haziran itibariyle haftanın 4 günü, Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri sefer düzenleyecek.

Piyale Paşa deniz otobüsü Anamur İskelesinden Girne Limanına saat 11:00’de çıkış yapacak ve Girne Limanından saat 18:00’da Anamur’a dönüş yapacak.

Bilet temini için www.antsodenizcilik.com web sitesi ziyaret edebilir, Anamur’da bulunan acenteler Anamur 7/24 Tour, Anamur Kaş Tour ve Güzel Anamur Tour’dan biletler alınabilecek.

İBRAHİM POLATİBRAHİM POLAT