GÜNCEL
Giriş Tarihi : 09-03-2023 09:08

Anamur İlçe Müftülüğü'nden Sabah Namazı Buluşmasına Davet..

Anamur İlçe Müftülüğü'nden Sabah Namazı Buluşmasına Davet..

Anamur İlçe Müftülüğü  “Sabah Namazı Buluşması” düzenliyor.

Anamur İlçe Müftülüğü yarın sabah Namazında Otogar Camiinde “Sabah Namazı Buluşması” programına kadın erkek, genç, yaşlı tüm vatandaşları davet ediyor..

Anamur İlçe Müftülüğünden yapılan açıklama şöyle;

Sabah Namazı Buluşmasında depremde vefat eden vatandaşların  ruhları için Kur’an’ı Kerim okunacak, Tesbihat ve sohbet yapılacaktır. Ayrıca hem depremde rahmetli olanların ruhları hem de mevcut kuraklığın geçmesi için dualar yapılacak.

 

10 Mart 2023 Cuma Sabahı Kıbrıs (Otogar) Camiinde düzenlenecek programa kadın, erkek, genç, yaşlı bütün halkımız davetlidir. Program Sabah Ezanından sonra Anamur İlçe Müftüsü Mehmet Fidan’ın yapacağı sohbet ile başlayacak. Sabah Namazının cemaatle kılınmasını müteakip,  Aydıncık İlçe Vaizi Bayram Genç tarafından okunacak Kur’an Tilaveti ve Tesbihat’ın ardından   Aydıncık İlçe Müftüsü Süleyman Turul tarafından depremde vafat edenlerin ruhlarına ithafen ve Yağmur yağması için yapılacak Dua ile devam edecek. Katılacak hanımlar için de yer ayrılmış olan Sabah Namazı Buluşması Programı katılanlara yapılacak ikram ile sona erecek olup  bütün halkımız davetlidir.

 

Programın:

Tarihi: 10 Mart 2023 Cuma                 Saati: 05:42 Sabah Ezanı - 06:15 Cemaatle Namaz

Yeri: Kıbrıs (Otogar) Camii

 

Program İçeriği:

Sabah Ezanı / Sohbet / Cemaatle Sabah Namazı Kılınması / Kur’an Tilaveti / Tesbihat / Dua / İkram

İBRAHİM POLATİBRAHİM POLAT