MESAJLAR
Giriş Tarihi : 29-12-2022 18:17   Güncelleme : 29-12-2022 23:08

Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet TUNA'nın Yeni Yıl Mesajı..

Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet TUNA'nın Yeni Yıl Mesajı..

 

 

Tuna: Sağlığın, huzurun ve bereketin hakim olduğu yeni yıl kutlu olsun

Anamur Ticaret ve Sanayi Odası (ANTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Tuna, Odamızın Kıymetli Üyeleri ve Tüm vatandaşlarımızın yeni yılını en içten duygularımızla hapsettikleri, 2023 Yılının Anamur ve Bozyazı ilçelerimize, dünyaya ve tüm dünyaya sağlık, huzur ve bereket getirmesini sağlamak.
Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Tuna,2022 yılını geride bıraktığımız 2023'ü izleyen mesaj yayınlıyor.
Mehmet Tuna mesajında;
Odamız yeni yılda da, üye odaklı hizmet anlayışı ile üyelerimizin kendilerini ve mesleklerini geliştirebilmeleri, dış dünyaya açılamaları, rekabet güçlerini artırabilmeleri için tüm imkanlarla hizmet vermeye devam edecek.
2023 yılında da Anamur ve Bozyazı ilçemizin ekonomisine katkı sağlamak için Anamur Ticaret ve Sanayi Odası olarak çamaşıra ara vermeye devam ederek halkımızın ve üyelerimizin yeteneğini çözüm üretme içinde çaba göstereceğiz.
Yeni yılın başta tüm üyelerimiz ve Anamur ve Bozyazı'lı hemşehrilerimiz olmak üzere tüm dünyada sağlığın, huzurun, bereketin ve mutluluğun hakim olduğu, insanların geleceğe umutla baktığı bir yıl olmasını diliyor, en içten sevgi ve saygılarımı sunanum." Dedi.

 

İBRAHİM POLATİBRAHİM POLAT