GÜNCEL
Giriş Tarihi : 01-09-2022 12:26   Güncelleme : 01-09-2022 12:30

ANTSO Başkan Adayı Tuna’dan Gazeteciler Cemiyetine Ziyaret

ANTSO Başkan Adayı Tuna’dan Gazeteciler Cemiyetine Ziyaret

 

Anamur  Ticaret ve  Sanayi Odası  Başkan Adayı Tuna, Anamur ve Bozyazı İlçelerinin, Tarım ve Turizm alanında hak ettiği yerde olması için var güçleri ile çalışacaklarını söyledi.
 

Haziran ayında Anamur Ticaret ve Sanayi Odası (ANTSO) Başkanlığına adaylığını açıklayan Mehmet Tuna, Oda Üyelerini, Meslek Kuruluşlarını ve Sivil Toplum Kuruluşlarını yol arkadaşları ile birlikte ziyaretlere devam ediyor.
Anamur Gazeteciler Cemiyetini de ziyaret eden ANTSO Başkan Adayı Mehmet Tuna’ya, yol arkadaşları, Ali Furkan Ok, Kaşif Tartan, Hasan Neara, Ufuk Katık ,Mesut Aydın ve Fatih Öğür eşlik etti.

 

Cemiyet  Başkanı Zümrüt Cömertler ve  Yönetim Kurulu Üyeleri  Tahsin Ünlü, Kazım Kılınç  ve İbrahim  Polat ile    samimi  bir atmosferde  geçen ziyarette konuşan Başkan Adayı Tuna, “Seçim sürecinin Anamur ve Bozyazı İlçelerine yakışır bir şekilde yürütülmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Tüm çalışma arkadaşlarım ile birlikte görev süresi boyunca medya ile iç içe olacağız. Sizler zor koşullarda, halkın haber alma hakkını en doğru şekilde topluma yansıyorsunuz.
 

Üyelerimizin teveccühü ile göreve geldiğimiz takdirde, Anamur Ticaret ve Sanayi Odası olarak odamızın faaliyetlerinden sürekli sizlere bilgi aktarmaya çalışacağız. Gazetecilerinde bizim paylaştığımız bilgileri kamuoyuna ve üyelerimize duyurulması noktasında gayret göstereceğinizden eminiz” şeklinde konuştu.
 

Bu çok önemli bir görev
Anamur ve Bozyazı’daki Oda üyeleri ile istişarelerde yaptıklarını belirten Mehmet Tuna, “Biz yola çıkarken arkadaşlarımızla istişare ettik ve görev yapacağımız 4 yıllık dönemde neler yapabileceğimizi değerlendirdik.
Yol arkadaşlarımdan ve 1355 oda üyesinin birçoğundan aday olmam gerektiği hususundaki kanaatlerini aldıktan sonra adaylığımı açıkladım.
Ülkemizin en önemli Sivil Toplum Kuruluşunu Anamur ve Bozyazı İlçelerinde ve ilçe dışında temsil etmek önemli bir görev, bu bilinçle yola çıktık.
22 Ekimde yapılacak olan seçimde inşallah hayırlı bir neticenin çıkacağını ümit ediyorum” diye konuştu.

 

Anamur Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zümrüt Cömertler de, meslektaşları adına ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek;”  Anamur ve Bozyazı İlçelerinin güçlü bir lobiye ihtiyacı var. Umarız bu lobiyi sizler oluşturabilirsiniz. Her iki ilçe adına yapılacak her çalışmada Anamur Gazeteciler Cemiyeti olarak üzerimize düşeni yapmaya hazırız”  diyerek başarılar diledi.

 

İBRAHİM POLATİBRAHİM POLAT