SİYASET
Giriş Tarihi : 24-02-2024 11:53

Başkan Kılınç: "Gelecek 5 Yılda da Büyük Projeleri Hayata Geçireceğiz"

Başkan Kılınç:

Anamur Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Anamur Belediye Başkan Adayı Hidayet Kılınç seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdürüyor.

 

Bir taraftan şehir merkezinde cadde ve sokaklarda esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Başkan Kılınç, diğer taraftan mahalleleri ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geliyor. Esnaf ve mahalle ziyaretlerinde vatandaşlar tarafından yoğun ilgi ile karşılaşan Belediye Başkanı Hidayet Kılınç 5 yıllık hizmet döneminde ilçeye kazandırılan hizmetleri anlatarak vatandaşlardan destek istiyor.

 

Belediye Meclis Üyesi Adaylarının kesinleşmesi ile birlikte ziyaretlerini hızlandıran Başkan Kılınç, Cuma namazı için gittiği Çamlıpınaralanı Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi. Geçmiş 5 yılda ilçeye kazandırdığı hizmetleri anlatan Belediye Başkanı Hidayet Kılınç: "5 yıl içerisinde hem ilçemize büyük yatırımlar yaptık, hemde Anamur Belediyesi'ni birçok il belediyesinin bile sahip olmadığı imkanlarla donattık. 46 yeni iş makinesi ve araç satın aldık, taş ocağı ve asfalt şantiyemizi kurduk, özellikle teknik ekibimizi alanında uzmanlaştırdık. Anamur Belediye Başkanlığı bugün itibari ile asfalt dökümünden proje yapımına kadar hemen her konuda diğer belediyelerin örnek aldığı bir kurum haline geldi. Geçmiş 5 yılda kazandığımız tecrübelerle önümüzdeki dönemde de ilçemizin çehresini değiştirecek projeleri hayata geçireceğiz. Anamur'da hayal bile edilemeyen şeyleri hiçbir zorluk çekmeden gerçekleştirmiş olmamızın nedenlerinden bir tanesi de Cumhur İttifakına mensup bir belediye olmamızdır. Bugün Ankara'da Bakanlıklarımız başta olmak üzere kurumlarımızı ziyaret ederek Anamur için bir talepte bulunduğumuzda kapıların sonuna kadar açıldığını rahatlıkla söyleyebilirim. Devletimizin gücünü Anamur'da bir 5 yıl daha hizmete dönüştürebilmemiz için bizlere büyük bir destek vereceğinizden hiç şüphe duymuyorum" dedi.

İBRAHİM POLATİBRAHİM POLAT