SİYASET
Giriş Tarihi : 29-03-2024 11:37   Güncelleme : 29-03-2024 11:41

ÇAKIRCI; “Mahallelerimiz Durmuş Deniz diyor.!”

ÇAKIRCI; “Mahallelerimiz Durmuş Deniz diyor.!”

Anamur’un elli altı Mahallesinde seçime yönelik toplantılarını tamamlayan Cumhuriyet Halk Partisi,  mahallelerdeki katılımdan, halkın ilgi ve coşkusundan çok memnun.

Konu ile ilgili olarak bir açıklama yapan CHP İlçe Başkanı Sayın Arif Çakırcı; ‘’Mahallelerimizdeki toplantılarımızı planladığımız gibi sorunsuz, eksiksiz tamamladık.

Ben ve Yönetimim kampanyanın başarısından, halkımızın bize, adayımıza olan ilgisinden çok memnunuz. Yönetim olarak, örgütümüz olarak, gönüllülerimizle birlikte çok çalıştık, Adayımız sayın Durmuş Deniz’in hep beraber yanında olduk.

İnşallah bu birlik ve beraberlikle çalışmanın da karşılığını halkımız, 31 Mart Pazar günü tercihini Anamur’da Durmuş Deniz, Mersin’de de sayın Vahap Seçer’e oylarını vererek göstereceklerdir.’’ Dedi. 

CHP Anamur Belediye Başkan Adayı Durmuş Deniz’de; ‘’Kampanyamızı eksiksiz, başarı ile tamamlamış olmanın huzuru içindeyim. Bir başka mutluluğumda mahallelerde halkımızdan gördüğüm ilgi ve teveccüh. Demek ki; 2019 yılından beri yaptığımız çalışmalarla gönüllerine girmiş, sevgilerini kazanmışız.

Seçim çalışmaları kapsamında, elli altı mahallemizde de halkımızla tekrar kucaklaştık, projelerimizi açıkladık. En büyük artımız tanınıyor olmamızdı, o konuda bir sıkıntı yaşamadık. Her yerde kucaklandık, ilgi gördük, sevgi seli ile karşılandık.

Halkımız bize inanmış, bize güveniyor, Belediye yönetimini de bize emanet edecek inşallah. Meclis Üyesi adaylarımız da beklediğimiz ilgiyi görüyorlar. Mersin B. Şehir Belediye Başkanımız sayın Vahap Seçer’in yaptıkları ortada. Halkımızın, hem belediye meclisinde, hem Anamur’da, hem de Mersin’de bizi destekleyeceklerine inancım tamdır.  

Hemşerilerimizin desteği, Allahım’ın izniyle kazanıyoruz İnşallah.’’ Dedi.

 

İBRAHİM POLATİBRAHİM POLAT