MAGAZİN
Giriş Tarihi : 05-06-2024 13:02

ERDEM VE POLAT AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

ERDEM VE POLAT AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

Anamur Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi Gazetemiz İmtiyaz sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Polat’ın oğlu Mümtaz Kaan Polat muhteşem bir düğün töreni ile dünya evine girdi. Mümtaz Kaan Polat ve Raziye Polat’ın düğün törenine katılım yoğun oldu.

 

Törene, Anamur Kaymakamı Bilal Bozdemir ve eşi Berrin Bozdemir, Belediye Başkanı Durmuş Deniz, Milli Eğitim Müdürü İlyas Mercan, AK Parti İlçe Başkanı Burak Bulut, MHP İlçe Başkanı Av. Mehmet Yayla, Saadet Partisi İlçe Başkanı Menderes Bora ve Yönetimi, STK temsilcileri, Kayamkamlık Yazı işleri Müdürü Gülfizar Çandır, Gelin ve Damadın iş arkadaşları ve çok sayıda davetli katıldı. Davetliler, damadın babası İbrahim ve annesi Arzu Polat ile gelinin babası Yaşar ve annesi Zahide Erdem tarafından karşılandı. Misafirleri ile yakından ilgilenen Polat ve Erdem aileleri, en mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan misafirlerine teşekkür etti.

 

İbrahim Polat ve Arzu Polat çiftinin yakışıklı oğulları Mümtaz Kaan Polat ile Yaşar ve Zahide Erdem çiftinin güzel kızları Raziye’nin düğün merasimlerinde nikahlarını Belediye Başkanı Durmuş Deniz kıydı. Nikah şahidi ise Kaymakam Bilal Bozdemir oldu. Nikahı kıyan Başkan Deniz, genç çiftlere mutlu olmaları dileğinde bulunarak tebrik etti. İyi günde kötü günde eş olmanın gerektirdiği sorumluluklara uyulmasının önemine vurgu yapan Kaymakam Bozdemir, genç çiftlere, bir ömür boyu mutluluklar diledi.

 

Düğün töreninde gelin ve damat arkadaşları ile birlikte bol bol oynayıp dans etti.

İBRAHİM POLATİBRAHİM POLAT