SİYASET
Giriş Tarihi : 28-06-2024 13:29

Karan: "İlçemizin Her Köşesine Büyükşehir Hizmeti Gidiyor.."

Karan:

Mersin Büyükşehir Belediyesi Anamur Şube Müdürlüğü, Yol Yapım Bakım ve Onarım Birimi, ilçe merkezi ve kırsalda ulaşım konforunu arttırmaya yönelik çalışmalara hız kesmeden devam ediyor.

Büyükşehir ekipleri  ilçe merkezinde Yeşilyurt Mahallesi Deniz Baykal ve Hocalar Caddelerinde rotmiks asfalt ile yama çalışması yaparken,Boğuntu,Güneybahşiş  ve Köprübaşı  Mahallelerinde yol genişletme çalışmalarına    devam ediyor.

Büyükşehir Anamur Şube Müdürü Nazım Toprak ile çalışmaları yerinde inceleyen ve ekiplerden çalışmalar hakkında bilgi alan Büyükşehir Belediyesi Koordinatörü Erdal Karan, ilçe  genelinde ulaşım konforunu en üst noktaya taşımak için gayret gösterdiklerini belirterek, “. Bu yönde sürdürdüğümüz çalışmalar kapsamında,ilçe  merkezinde  aşınan  yerlerde rotmiks sıcak asfaltla yama yaparken,kırsal mahallerde ise  yol genişletme ve tesviye çalışması, grup yollarında  ise  asfalt çalışmalarına devam ediyoruz. Tarımsal ürünlerinde üretildiği ve yaylacı vatandaşlarında ilgi gösterdiği kırsal mahallelerin yollarında çalışmalar yürütülüyor.

Büyükşehir Belediyesi Anamur Şube müdürlüğü olarak, Anamur’umuzun her köşesinde hemşerilerimizin yaşam kalitesini artırmak için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Sıcak yaz aylarında özveriyle çalışan ekip arkadaşlarıma kolaylıklar diliyorum.” Dedi.

İBRAHİM POLATİBRAHİM POLAT