GÜNCEL
Giriş Tarihi : 28-09-2022 13:11   Güncelleme : 30-09-2022 10:31

Anamur Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanlığına Hüseyin İbret Aday Oldu..

Anamur Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanlığına Hüseyin İbret Aday Oldu..

Anamur Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi yaklaşan seçimleri öncesinde yeni adaylar, yeni listeler çıkmaya başladı.

Sanayi esnaflığının yanında 15 yıldır Anamur Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi ikinci başkanı  olarak görev yapan Hüseyin İbret geniş katılımlı, kahvaltılı basın toplantısı ile başkan adaylığını açıkladı.

Başkanlığa aday olması “Anamur Esnafının her daim yanında olmak ve Esnafın,  Kooperatifin imkanlarından eşit olarak faydalanmalarını sağlamak, Anamur’da güzel izler bırakmak.” amacıyla olduğunu ifade eden Hüseyin İbret, uzun yıllardır Anamur Sanayi sitesinde esnaflık yapmakta olduğu, bunun yanında Anamur Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi ikinci başkanı olarak görev yaptığını. Şimdi ise yeni bir yönetimle, yeni bir dönemle kooperatifi yönetmeye talip olduğunu İfade etti.

Yönetim listesinden şimdilik, Hasan Ali Irmak, Figen Yayla Demirhan’ın belli olduğu, yönetim kadrosunun önümüzde günlerde netlik kazanacağı ifade edilirken, Anamur sanayi esnafının toplantıya yoğun ilgi gösterdiği görüldü.

 

 

İBRAHİM POLATİBRAHİM POLAT