SİYASET
Giriş Tarihi : 26-01-2024 10:38

Başkan Kılınç Saha Çalışmalarına Hız Verdi..

Başkan Kılınç Saha Çalışmalarına Hız Verdi..

Başkan Kılınç Saha Çalışmalarına Hız Verdi..

Anamur Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Anamur Belediye Başkan Adayı Hidayet Kılınç seçim çalışmalarına hız verdi.

Adaylığı kesinleşmesinin ardından  Başkan Kılınç, Milliyetçi Hareket Partisi ve Ak Parti İlçe Teşkilatları ile seçim çalışmalarını başlattı. İlçede bulunan esnafları ziyaret eden Cumhur İttifakı ekibi, ziyaretlere tam kadro katılarak birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Milliyetçi Hareket Partisi Anamur İlçe Teşkilatı, Milliyetçi Hareket Partisi KAÇEP Başkanlığı, Ülkü Ocakları Başkanlığı, Ak Parti İlçe Teşkilatı, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanlıklarının tam kadro katıldığı ziyaretlerde Anamur Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Anamur Belediye Başkan Adayı olan Hidayet Kılınç’a yoğun ilgi gösterildi.

Seçim kampanyasını Cumhur İttifakı’nın ruhuna uygun olarak Milliyetçi Hareket Partisi ve Ak Parti teşkilatları ile ortak yürüttüklerini ifade eden Başkan Kılınç: “Adaylığımızın kesinleştiği günden bu yana Milliyetçi Hareket Partisi ve Ak Parti İlçe Teşkilatlarımızla birlikte sahaya inerek seçim çalışmalarımızı başlattık. Yaklaşık bir haftadır sürdürdüğümüz ziyaretlerde vatandaşlarımızın yoğun ilgisi ve desteği ile karşılaştık. Hatta çoğu vatandaşımız sonucu şimdiden belli olan bir seçim için bu kadar çalışmaya gerek yok diyerek desteklerini ifade ettiler. Önümüzdeki 66 günde tüm vatandaşlarımıza ulaşarak hem geçtiğimiz 5 yıllık dönemde hayata geçirdiğimiz projeleri, hem de önümüzdeki dönemde hayata geçireceğimiz projeleri anlatacağız. 31 Martta yapılacak olan seçimlerle ilgili en ufak bir şüphe duymuyoruz. Hemşehrilerimiz geçmiş beş yılda hayata geçirdiğimiz projeleri gelecek beş yılda hayata geçireceğimiz projelere referans olarak görecek ve bizleri yeniden belediye başkanlığı makamına seçecektir buna yürekten inanıyoruz” dedi.

İBRAHİM POLATİBRAHİM POLAT