SİYASET
Giriş Tarihi : 13-04-2023 12:20

CHP Anamur İlçe Örgütü Seçim Çalışmalarına Hız Verdi..

CHP Anamur İlçe Örgütü Seçim Çalışmalarına Hız Verdi..

 

14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanı Seçimi ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi kararının, 10 Mart 2023 tarihinde resmi gazete de yayınlanmasının ardından tüm CHP Örgütleri ile birlikte Anamur İlçe Örgütü de seçime yönelik çalışmalara başladı.

Çalışmalara; Sahada çalışacak gönüllüleri belirleyip her gün gönüllülerini artırarak çalışmalarına hız verdi.

Genel Merkezin yayınladığı yönergeye göre; Birkaç kez seçim yaşamış, seçim kurullarında bulunmuş, eski ilçe yöneticilerden İlçe Seçim Koordinasyon Kurulunu oluşturdu.

Seçim koordinasyon kurulunun bir haftalık yoğun çalışması sonrasında; Seçimde kullanılacak propaganda yöntemleri, o yöntemlerin hangi plan ve programa göre, kimlerce uygulanacağı, kullanılacak araç gereçler, bunların temini konuları tüm ayrıntıları ile kırk beş günlük planlanıp İl Başkanlığına bildirildi.

1 Nisanda başlanan plana göre; hem şehir merkezindeki hem de kırsaldaki mahallelerde seçmenle buluşan eğitimlerini almış parti propaganda gönüllülerine, zaman-zaman İlçe Başkanı, Yönetim, Meclis Üyeleri ve M.V. A. Adayları da eşlik etmektedirler.

12 Nisan günü de saha çalışanları, İlçe Başkanı Durmuş Deniz, Yöneticiler, Meclis Üyeleri ve Seçim Koordinasyon kurulu üyeleri ile birlikte, Emirşah, Karadere Mahallelerinde, evde, tarlada seçmenlerle buluşularak, başarılı bir çalışma gerçekleştirdiler.

Saha Çalışmaları hakkında bilgiler veren CHP İlçe Başkanı Durmuş Deniz, Halkın kendilerine olan güveni ve desteği, ilgi ve alakalarının üst düzeyde olduğunu söyleyerek, “halkımızın bu üst düzey desteği, bize olan güvenleri ve teveccühleri ile biz bu seçimi büyük fark ile kazanacağız. Halkımızın çektiği sıkıntılara son vereceğiz. Bu defa bahar gelecek.” Diye konuştu.

İBRAHİM POLATİBRAHİM POLAT